Free company profile — no paywall, no login

SpringTree B.V.

Almere, Nizozemsko

SpringTree B.V., Almere, Nizozemsko · Registrační číslo: 64820025 · Právní forma: B.V. · Stav: active. Revenue, earnings and total assets included. · Free company profile — no paywall, no login

3.400.000 € Estimate

Umsatz2022: 3.400.000 €2023: 3.500.000 €2024: 2.900.000 €2025: 3.400.000 €
2022202320242025

Corporate purpose

Dienstleistungen in der Softwareentwicklung.

Financials

Indicator31.12.202231.12.202331.12.202431.12.2025
Bilanzsumme1.308.994 €1.230.183 €1.404.186 €1.500.260 €
Umsatz3.400.000 €e3.500.000 €e2.900.000 €e3.400.000 €e
Eigenkapital1.046.329 €1.133.028 €1.252.681 €1.245.454 €
EK-Quote79,9 %92,1 %89,2 %83 %
Kassenbestand692.223 €478.622 €824.250 €878.890 €
Forderungen288.428 €309.274 €201.500 €264.354 €
Verbindlichkeiten262.665 €97.155 €151.505 €254.806 €
Umsatz CAGR—2,9 %e−7,6 %e0 %e

e = Statistical estimate, not a published figure

Balance sheet

Position2022-12-312023-12-312024-12-312025-12-31
Aktivitäten1.308.9941.230.1831.404.1861.500.260
Umlaufvermögen980.651787.8961.025.7501.143.244
Zahlungsmittel und Zahlungsmitteläquivalente692.223478.622824.250878.890
Förderungen288.428309.274201.500264.354
Anlagevermögen328.343442.287378.436357.016
Finanzielle Vermögenswerte200.050215.103215.103215.103
Sachan Schichten128.293227.184163.333141.913
Eigenkapital und Verbindlichkeiten1.308.9941.230.1831.404.1861.500.260
Eigenkapital1.046.3291.133.0281.252.6811.245.454
Sonstige Rücklagen1.045.3291.132.0281.251.6811.244.454
Gefördertes und angefordertes Aktienkapital1.0001.0001.0001.000
Kurzfristige Verbindlichkeiten262.66597.155151.505254.806

History

  1. Eintragung

    23.12.2015 Eintragung

FAQ — SpringTree B.V.

What is the registration number of SpringTree B.V.?
SpringTree B.V. je registrován pod číslem 64820025 v oficiálním registru (Nizozemsko).
Kde je SpringTree B.V. registrován?
SpringTree B.V. má registrovanou adresu v Almere, Nizozemsko.
Je výpis z registru SpringTree B.V. zdarma?
Ano. Eulerpool poskytuje všechna data z firemního rejstříku – včetně kompletního záznamu SpringTree B.V. – zcela zdarma, bez nutnosti přihlášení.

Oficiální matriční záznam

The complete official register extract — every field from the LEI / company register, free of charge, no login required.

Oficiální matriční záznam — SpringTree B.V.
legal_nameSpringTree B.V.
legal_cityAlmere
registration_authority_entity_id64820025
legal_jurisdictionNL
legal_first_address_lineLanddrostdreef 124-16e verdieping
legal_postal_code1314 SK
headquarters_cityAlmere
headquarters_postal_code1314 SK
registration_statusactive
entity_legal_form_codeB.V.
registry_id4997357671546880
sourceregistry